خرید جا مسواکی اتوماتیک و خمیر دندان ریز خودکار با قیمت ۲۵ تومان

جمعه, ۲۴ فروردین , ۱۳۹۷

خرید جا مسواکی اتوماتیک

جا مسواکی اتوماتیک جدیدترین و بهترین محصول برای هر سرویس بهداشتی مدرن امروزه می باشد و شما با خرید و نصب این جا مسواکی اتوماتیک و خمیر دندان ریز خودکار بر روی دیوار سرویش بهداشتی خود این امکان را خواهید داشت تا بدون دخالت دست, خمیر دندان را روی مسواک خود بریزید و پس از اتمام کار برای اینکه مسواک تون آلوده نشود آن را در جای مخصوصی که در این جا مسواکی تعبیه شده قرار بدهید.

خرید جا مسواکی اتوماتیک

توضیحات بیشتر درباره جا مسواکی و خمیر دندان ریز اتوماتیک

اکثر ما عادت کردیم بعد از اینکه مسواک زدیم مسواک خود را بر روی سطوح مختلف و حتی کنار مسواک های دیگه قرار می دهیم که این موضوع باعث انتقال آلودکی به مسواک شما خواهد شد و موقع استفاده از این مسواک, آلودگی را به دهان و دندان خود منتقل خواهید کرد برای همین است که تا به امروز جا مسواکی های متنوعی طراحی و تولید شده است. این جا مسواکی که جدیداً در فروشگاه ما عرضه شده است یکی از جدیدترین و پرکاربردی ترین لوازم مورد نیاز برای هر خانه ای می باشد که پس از عرضه مورد استقبال بسیاری قرار گرفت.

این جا مسواکی دارای 5 محفظه برای قرار دادن 5 عدد مسواک می باشد که این محفظه ها از هم جدا هستند و به هیچ وجه آلودکی از یک مسواک به مسواک دیگه منتقل نخواهد شد.

در کنار این جا مسواکی, یک خمیر دندان ریز نیز وجود دارد که شما آن را در کنار جا مسواکی می توانید نصب کنید نحوه استفاده از این خمیر دندان ریز بسیار آسان است و فقط باید خمیر دندان خود را در داخل این دستگاه در جای مربوطه قرار بدهید و هر زمان که نیاز به خمیر دندان داشتید کافیست مسواک خود را در قسمت مشخص شده قرار بدهید و نازل خمیر ریز را فشار دهید.

قیمت جا مسواکی اتوماتیک, خرید اینترنتی جا مسواکی اتوماتیک

راهنمای خرید جا مسواکی اتوماتیک

برای خرید این جا مسواکی و خمیر دندان ریز اتوماتیک و خودکار لطفا ابتدا بر روی خرید محصول کلیک کنید و فرم خرید را با دقت پر کنید سپس سفارش خود را درب منزل تحویل گرفته و وجهشو پرداخت نمایید.

قیمت : 25000 تومان | پرداخت درب منزل

خرید

برچسب ها :

دیدگاه مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *