خرید ارزان نگهدارنده و نظم دهنده کمد کفش جدید با ارسال فوری

دوشنبه, ۱۹ آذر , ۱۳۹۷

خرید نظم دهنده کفش

فروشگاه خرید نگهدارنده و نظم دهنده کمد کفش با ارسال فوری

نظم دهنده کمد کفش و نگهدارنده ی کفش یکی از جدیدترین محصولات کاربردی برای خانه مخصوصا آپارتمان های امروزی که همیشه دغدغه کمبود فضا را دارند می باشد. شما می توانید با خرید این نظم دهنده به کفش های خود در کمد نظم دهید و از این به بعد جاکفشی و کمد کفش مرتب و منظمی داشته باشید.

همان طور که می دانید امروزه اکثر مردم به دلیل هزینه های ارزان خرید آپارتمان ترجیح می دهند در آپاتمان های کوچک امروزی زندگی کنند و همه آن ها با مشکل کمبود فضا مواجه هستند برای همین طراحان هر روز اقدام به ساخت محصولات کاربردی همانند نظم دهنده کفش و نگهدارنده ی کفش می کنند تا بدین وسیله زندگی در آپارتمان های امروزی را آسان کنند.

این نظم دهنده و نگهدارنده کفش از برخورد کفش ها به یکدیگر جلوگیری می کند و همچنین مانع از کثیفی و بی نظمی کفش ها می شود. علاوه بر این موجب ایجاد فضای بیشتر در جا کفشی و کمد کفش خواهد شد. شما با خرید یکی از این نظم دهنده و نگهدارنده ی کفش از خراب شدن و ساییدگی کفش ها در اثر انباشته شدن روی یکدیگر برای همیشه راحت شوید و جا کفشی مرتب و به دور از هر گونه شلوغی داشته باشید.

عکس روش استفاده از نظم دهنده کفش

فروشگاه خرید نظم دهنده کفش برای جاکفشی و کمد کفش در آپارتمان

ویژگی های کلی محصول نظم دهنده و نگهدارنده کفش

  • موجب ایجاد فضای بیشتر در جاکفشی خواهد شد.
  • این محصول قابل شستشو و از جنس پلاستیک فشرده می باشد.
  • عرض : 12 سانتی متر
  • طول : 26 سانتی متر
  • ارتفاع : 16 سانتی متر

توضیحات بیشتر درباره نظم دهنده و نگهدارنده ی کفش

این نظم دهنده تقریبا شبیه یک گیره بزرگ می باشد که دارای دو طبقه برای نگهداری کفش می باشد. طبقه بالای این وسیله دارای سطحی دانه دار برای جلوگیری از لیز خوردن کفش می باشد و همچنین دو نگهدارنده در طرفین این وسیله تعبیه شده تا از افتادن کفش جلوگیری کند. ارتفاع کفش در طبقه پایین این وسیله بین 5 تا 17 سانتی متر می باشد.

بسیاری از کسانی که در آپارتمان زندگی می کنند همیشه دچار کمبود فضا هستند ما به آن ها پیشنهاد می کنیم با خرید نگهدارنده و نظم دهنده ی کفش برای همیشه از این مشکل خلاص شوند. استفاده از وسایلی که فضای کم منازل را جبران می کنند در حال حاضر بیشتر شده است و نظم دهنده ی کفش نیز یکی از وسایل پرکاربرد در منازل آپارتمانی می باشد.

خرید اینترنتی نظم دهنده کفش ها

راهنمای خرید نظم دهنده و نگهدارنده کفش

برای خرید و سفارش اینترنتی نگهدارنده و نظم دهنده کفش لطفا ابتدا بر روی خرید محصول کلیک کنید و فرم خرید را با دقت پر کنید سپس سفارش خود را درب منزل تحویل گرفته و وجهشو پرداخت نمایید.

قیمت این محصول 15000 تومان | پرداخت درب منزل

خرید


همچنین ببینید : • خرید هولدر نگهدارنده دمپاییخرید گوش پاک کن چرخشی

برچسب ها :

دیدگاه مشتریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *